Klinika przyjazna kotom

Człowiek jest cywilizowany na tyle , na ile potrafi zrozumieć kota.

Jean Cocteau

Idąc myślą francuskiego poety i miłośnika kotów, od dłuższego czasu stopniowo  wprowadzamy do naszej kliniki udogodnienia, które pozwolą Waszym kotom na bezstresową wizytę w NewVet24h.

Poczekalnia, gabinet oraz koci szpital zostały przygotowane dla kotów zgodnie z wytycznymi Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Kotów (ISFM), którego mamy zaszczyt być członkami.

ISFM zapewnia naszym lekarzom oraz technikom ogólnoświatowe zasoby wiedzy na temat medycyny i chirurgii kotów oraz sposobom zapewnienia dobrostanu kota podczas hospitalizacji i wizyt w lecznicy. Udostępniono nam dostęp do międzynarodowych szkoleń, kongresów i konferencji, dzięki czemu nieustannie możemy poszerzać swoją wiedzę i zapewnić opiekę waszym kotom na poziomie top.

Już niedługo będziemy mieli okazję podzielić się z Państwem naszym największym osiągnięciem, bo projekt kliniki przyjaznej kotom nieustannie się rozwija, dlatego śledźcie nas w mediach społecznościowych i wpadajcie na wizytę przetestować nowy drapak, regał z kocykami na kontenerki, oraz gabinet wyposażony w odpowiedni sprzęt. Aura feliwaya unosi się w powietrzu:)

Klinika przyjazna kotom

#catnewvet24h

#catfreindlyclinic

#catfrindlypractise

#isfm